MU Group |Футболният отбор на MU спечели Купата на високите технологии

12

В 15:00 часа на 8 януари, финалът на High-tech Cup по футболен мач за осем играчи се проведе на футболното игрище Binjiang Shuiyun Park, като MU Group играе срещу ветерана, яростен враг Huali Hydraulic.
Къпете се в топлото слънце на зимата, атлетите галопонират по терена с футбол в пръстите на краката си, скачайки и търкаляйки се.Каква гореща сцена! В рамките на само 5 минути от началото, MU Group използва пряк свободен удар от предното поле, за да пробие първия гол;Използвайки възможността, играч 86 направи 2-0 в първите 35 минути с остър удар от тясно разстояние.
Грабвайки всяка възможност за пробив, другата страна не е за надминаване, правейки 2-1 само в началото на второто полувреме;В 54 минути играч 86 се възползва от възможността за удар с крак, за да отбележи два пъти, като резултатът беше увеличен до 3-1;Другият отбор навакса и резултатът веднага стана 3-2.Промяната на резултата не само тества физическата сила на всеки играч, но също така тества психологията на всеки, което беше съревнование на състезателния дух.Въпреки това, ние продължихме да поддържаме предимството в резултата чрез навременна промяна и сътрудничество за свързване.
3 4

Със съдията, който свири последния съдийски сигнал, MU Group най-накрая разчупи магията на второто място.Десет години точене на меч, най-накрая създаваме история!Днешният парк е свидетел на славата на MU, а днешният футболен стадион принадлежи на хората на MU!
Преди това, след четири кръга на ожесточена конкуренция в груповата фаза, футболният отбор на МЮ не се отказа и на полуфинала и отбеляза първи в самото начало;След равенство 1:1, мачът най-накрая се премести в безпрецедентни 8 рунда с дузпи, побеждавайки едва противоположния със 7-6 на финала.
5
Футболният отбор на MU е основан през 2004 г., а футболната асоциация е създадена през 2012 г. С повече от 20 члена групата участва в лигата, спонсорирана от футболната асоциация на Нингбо в продължение на много години.Мачовете са прекрасни и напредъкът се отбелязва година след година и спечели третото място на High-tech Cup, третото и второто място на Happy Cup.
Тази година съвпада и с 20-годишнината на MU Group.Шампионатът е не само най-добрата почит към 20-ата годишнина, но и тласък към „100-те дни упорит труд“.Победата ще закъснее, но никога няма да изчезне.Борещите се хора на MU винаги ще тичат по пътя, за да спечелят!
MU Group винаги е отдавала голямо значение на спортната култура и здравето на колегите, защитавайки „MU в спорта“.Освен футболен клуб, създадохме и баскетболен клуб, клуб по бадминтон, клуб по фризби, клуб по танци, клуб по бягане и др., създавайки добри условия за колегите да „живеят над 102 години“ с адекватна гаранция за финансиране и здрава организационна система.